[- Úvod -] [- O mně -] [- Ceník / Spolupráce -] [- Certifikáty -] [- Konzultace -] [- Kontakt -]

Homeopatická konzultace

Protože jsem byla vždycky porodní asistentkou tělem i duší, těší mě věnovat se těhotným ženám i šestinedělkám a problémům spojeným s tímto obdobím v životě žen (potíže v těhotenství, příprava na porod, kojení, uplakaná miminka či maminky, změny ve vztazích s partnerem, atd.). S tím souvisí také pomoc s problémy, kterými jsou sterilita i problémy v klimakteriu.

Výsledky jsou potom velmi radostné.

Další možnosti využití homeopatie je především pomoc s letitými chronickými nemocemi, které se pacientům nepodařilo zatím ničím zvládnout. Homeopatie pomáhá zvládnout alergie, chronické rýmy a ekzémy, ale může pomoci kdekoliv, kde klasická medicína selhala.
Zde uvádím několik dalších příkladů problémů, se kterými Vám mohu pomoci:

Zkušenosti klientů:

Martin

Hypertenze | Měl jsem vysoký tlak, silné bolesti hlavy a trpěl nevraživostí. Velmi špatně jsem prožíval rozvodové a porozvodové situace, s ohledem na dopady na dítě a novou rodinu. Po 4 měsících léčby u p. Madly jsou tyto problémy z větší části vyřešeny. Cítím se velmi zdráv a duševně v rovnováze. Zlepšení je markantní.
Děkuji, MartinJana:

Neplodnost | Také se pokoušíte počít potomka? Ztrácíte víru, sebevědomí a točíte se v bludném kruhu, každý měsíc počítáte a čekáte!! Máte pocit, že se zblázníte a nejlepší kamarádky otěhotní nejlépe všechny naráz. Pocit beznaděje a zoufalství se stupňuje a není vidět na konec toho neštěstí.

Ano, tak asi takto jsem se cítila. Kdo nezažil, nepochopí. Rok jsem se trápila a čekala, s manželem jsme podstoupili všechna možná základní vyšetření na zjištění neplodnosti v klasické medicíně. Nikde nic nezjistili!! Oba zdrávi. Co teď?

Já jsem stále čekala a doufala a zažívala to ukrutné zklamání každý měsíc. Touha mít děti, vás nezastaví před ničím.

Úplnou náhodou jsem se dostala k paní Neužilové. O homeopatii jsem věděla jen to, že existuje. Chtělo to trpělivost, důvěru a víru ve změnu.

Paní Neužilová mi pomohla najít opět ztracenou rovnováhu. Vyřešily jsme nejen můj problém s neplodností, ale i jiné už téměř pro mě zapomenuté životní bolístky.

Nyní jsem v sedmém měsíci těhotentsví a ten báječný pocit si opravdu užívám. Cestou klasické homeopatie jdu dál. Vám všem ostatním držím palce a rozhodně říkám: "Neváhejte to zkusit."